Telefony głośnomówiące

Naturalnie - wywoływanie głośnomówiące

Telefon głośnomówiący umożliwia komunikację w najbardziej oryginalnej formie: bezpośredniej rozmowy.

Telefony głośnomówiące pracują w taki sam prosty sposób. Wyrazistość ich wzornictwa zapewnia niezawodne działanie - nie potrzeba szkła powiększającego, szpiczastych palców ani pośpiesznego wyszukiwania odpowiedniego przycisku.


Siedle daje wiele możliwościSiedle Basic

Nowa linia designerska uzupełnia asortyment stacji wewnętrznych. Siedle Basic jest tanią i prostą drogą do typowej jakości firmy Siedle. Ta nowa linia designerska jest dostępna jako wersja audio i wideo.

Siedle Basic to jakość Siedle bez jakichkolwiek kompromisów. Jakość transmisji stacji audio jest najlepsza wśród wszystkich stacji głośnomówiących; jakość obrazu stacji wideo nie ustępuje w niczym droższym modelom.

Urządzenia Basic są pełnowartościowymi stacjami wewnętrznymi dla systemu In-Home. Uruchomienie następuje automatycznie przez Plug+Play. Stacje wewnętrzne i ich części są pod względem mechanicznym zaprojektowane jako bardzo solidne, można je naprawiać i wymieniać.

Stacjom Basic wystarczają dwa przyciski o podwójnym działaniu, które spełniają najważniejsze funkcje: Odbieranie rozmowy, otwieranie drzwi, wyciszanie mikrofonu i włączanie światła lub inne funkcje.

Siedle Basic jest dyskretne i ma dokładnie taką wielkość, jakiej wymaga optymalne działanie. Szczegóły jak pochyłe boczne ściany wzmacniają wrażenie lekkości. Siedle Basic jest dostępne tylko kolorze białym sygnałowym (RAL 9003).

Podczas prac nad linią Basic poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko: Rzemieślnik powinien mieć przy tym możliwie mało pracy. Wynik można obejrzeć: Można sobie wyobrazić, że montaż natynkowy jest prosty i szybki. Uruchomienie jest automatyczne Plug+Play.

Panele Wideo

Panel wideo o przekątnej ekranu 17,8 centymetrów (7") jest nowym standardowym modelem wśród wewnętrznych stacji domofonowych firmy Siedle.

Charakterystyczny dla nowego panelu sieciowego wideo jest duży monitor i ekran dotykowy modeli Comfort. Nowy monitor jest jednocześnie interfejsem obsługi: w modelu standardowym za pomocą przycisków w układzie krzyża, w modelu Comfort za pomocą dotykowego ekranu Także w przypadku paneli z ekranem dotykowym pierwotne funkcje jak odbieranie połączeń i otwieranie drzwi są uruchamiane przyciskami mechanicznymi.

Wszystkie panele mają zapis obrazu i mogą pełnić funkcje przełączania, jak np. sterowanie oświetleniem lub zacieniem. Parametry akustyczne panelu spełniają wysokie standardy, które firma Siedle stosuje wobec wszystkich produktów.

Design paneli opiera się na charakterystycznej dla firmy Siedle konstrukcji, która jest połączeniem korpusu z czarnego lub białego tworzywa sztucznego z osłoną. Przesłony umożliwiają różnorodne wzornictwo. Są wykonane z aluminium lub ze stali szlachetnej, która może lakierowana.

Alternatywnie firma Siedle oferuje panele białe i czarne lakierowane matowo z czystego tworzywa sztucznego. Wyświetlacz ze szkła barwionego na odwrotnej stronie licuje się z powierzchnią. Panele sieciowe wideo można umieścić na ścianie lub na stole.

Siedle Axiom

Siedle Axiom - innowacyjny hub komunikacyjny do komunikacji domofonowej, telefonii i automatyki budynkowej.

Obrazy wideo ze stacji zewnętrznej, domofonu i otwieranie drzwi, funkcje telefoniczne, a także przełączanie i sterowanie technologią budynku dostępne w jednym miejscu.

Axiom został zaprojektowany tak, aby jak najwięcej osób mogło bez ograniczeń korzystać z innowacyjnego centrum komunikacyjnego.

Połączenie z Smart Gateway - nawiązanie połączenia z systemem domofonowym, magistralą In-Home.

Interfejs do sieci IP zapewnia również dalsze możliwości połączeń, takie jak aplikacja Siedle i automatyka budynkowa.

Firma Siedle stale poszerza zakres funkcji i możliwości połączeń poprzez aktualizacje oprogramowania i ciągłe ulepszenia Smart Gateway.

Przygotowanie i instalacja Siedle Axiom jest szybkie i bardzo proste. Instalacja może być zakończona w zaledwie kilku krokach.

Obudowa wraz z panelem wyposażona została w różne wersje montażu - naściennego lub jako urządzenie stacjonarne. Możliwe jest również jej ustawienie na biurku lub montaż stały np. do blatu za pomocą adaptora meblowego.


pixel