Napisy

NAPISY LASEROWENapis laserem jest nowym standardem napisów dla stacji domofonowych z powierzchnią metalową. Ten proces high-tech jest perfekcyjnie dopasowany do danego materiału i ma wiele dodatkowych zalet.

Stacje domofonowe linii designerskich Siedle Classic i Siedle Steel są dostępne z napisami wykonanymi laserem. Laser można zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebne są napisy: znaki i liczby na przyciskach wywołania i skrzynkach na listy oraz w przypadku innych indywidualnych informacji, jak numery domów i nazwy pięter, nazwy ulic i firm, symbole i piktogramy oraz logo. W przypadku Siedle Steel napisy laserem wykonuje się także na przyciskach kodowanego zamka i wyświetlacza wywoływania. Inne napisy, jak grawerunek są nadal dostępne na życzenie.

Dla niemal każdej powierzchni metalowej firma Siedle zapewnia perfekcyjnie dopasowany proces laserowy. Napisy mienią się metalicznie na szczotkowanej stali szlachetnej, na powierzchni z chromu na wysoki połysk i wyglądającej jak mosiądz. Szlachetny, matowy wygląd mają napisy na powłokach PVD, Na oksydowanym mosiądzu napis przypomina naturalny odcień mosiądzu. A na anodyzowanym aluminium napis ma ciemny wygląd; to zapobiega efektom odbić lustrzanych.

Ze względów technicznych nie można wykonywać napisów laserowych na powierzchniach lakierowanych i barwnie anodyzowanych. W tych przypadkach Siedle graweruje

Wykonywanie napisu laserem umożliwia realizację szczególnych życzeń, od logo firmy do piktogramu – na powierzchni do 480 x 800 mm. Siedle oczywiście sprawdza możliwość realizacji indywidualnych życzeń wykraczających poza te wielkości. Poza tym można także wyposażyć istniejące stacje domofonowe w napis laserem – przez wymianę przycisków wywołania lub płytki nośnej.

Napis laserem ma wiele zalet. Ze względu na większy kontrast jest on w większości wypadków bardziej czytelny niż grawerunek. Wysoka jakość i precyzyjna prezentacja są oczywiste. Technika laserowa gwarantuje wykonanie napisu zlicowanego z powierzchnią, nieścieralnego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych. A ponieważ firma Siedle wykonuje napisy sama, dodatkowe zamówienia, na przykład przycisków wywołania, mogą być dostarczone w ciągu pięciu dni roboczych. Napisy o dużej powierzchni, jak nazwy firm lub logo, są jako napisy laserowe znacznie tańsze niż grawerowane.

NAPISY STACJE ZEWNĘTRZNEDla stacji zewnętrznych Siedle, które są narażone na działanie wiatru i innych warunków atmosferycznych, polecamy nasze usługi w zakresie napisów. Profesjonalny napis nie blaknie, nie zwija się, jest odporny na działanie wilgoci a wygląd czcionki i wielkość są dokładnie dopasowane do wzornictwa produktów.

Zarówno nazwisko, firma, logo lub godziny otwarcia: Siedle chętnie opatrzy napisami Państwa systemy komunikacyjne.

Typografia jest częścią wzornictwa systemów, dlatego Usługi w zakresie napisów firmy Siedle gwarantują perfekcyjny, konsekwentny wizerunek i dobrą czytelność na przyciskach, tabliczkach lub tablicach informacyjnych.

Siedle wykonuje napisy na folii lub w sitodruku, przy realizacji wzrów graficznych jak logo także wielobarwne. Ponadto na powierzchniach metalowych linii designerskich Siedle Steel i Siedle Classic można grawerować, Siedle Steel oferuje dodatkowo opcję cięcia laserowego.

NAPISY STACJE WEWNĘTRZNEDo telefonów wewnętrznych Siedle oferujemy Państwu wzory napisów jako wypełniane dokumenty PDF, które mogą Państwo sami projektować za pomocą komputera i drukarki.

pixel