Skrzynki w panelu

Alternatywa dla montażu ściennego: listy można wygodnie wyjmować od wewnątrz bez potrzeby przebijania się przez mur.


SIEDLE VARIOSiedle Vario

W przypadku potrzeby zintegrowania komunikacji przy wejściu w jednym elemencie, panel drzwiowy skrzynki na listy stanowi podstawę dla rozwiązania wykonywanego na zamówienie. Jest ono dostępne w kilku szerokościach instalacyjnych i jest wykonywane w jednej płaszczyźnie z otaczającym panelem drzwiowym.

Taka opcja zamontowania integruje również wszystkie moduły funkcjonalne Vario - wiele przykładów przedstawiono na ilustracjach: znaki informacyjne, urządzenie domofonowe z przyciskiem oświetlenia, moduł klucza elektronicznego i przyciski wywołujące z podświetlonymi tabliczkami z nazwiskami.

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i swobodnym doborze kolorów z gamy RAL, rozwiązania z zakresu paneli drzwiowych dostosowują się do stylu stwarzanego przez wejście.


SIEDLE STEELZintegrowanie panelu przy drzwiach frontowych uwydatnia to, co jest najlepsze w Siedle Steel: wspaniała powierzchnia ze stali nierdzewnej staje się elementem wzornictwa, robiącym wrażenie w obszarze wejścia. Wszystkie elementy funkcjonalne są umieszczone we właściwym położeniu ergonomicznym: logo firmy lub numer domu są wyraźnie oświetlone przez LED, system domofonowy na poziomie ust, zamek kodowany, przyciski i pokrywa skrzynki na listy, wszystko w łatwym zasięgu.

Oprawa jest termicznie izolowana za pomocą pianki PS dla uzyskania optymalnej izolacji termicznej. Jej grubość jest dostosowana do warunków miejscowych. Zamontowana jest w szklanym profilu bocznego panelu drzwi lub innych prostopadłych albo poprzecznych układach. Otaczający wieniec 50 milimetrowy jest nie tylko elementem wzornictwa, lecz również łączy wszystkie zalety Siedle Steel w panelu przy drzwiach frontowych: część obsługowa odłączana z przodu bez widocznych elementów mocujących, testowanie modułu i demontaż wykonywane z przodu, prosta instalacja i montaż. Tylna część systemu jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej.

pixel