Skrzynki na przesyłki

Skrzynka na przesyłki firmy Siedle umożliwia komfortowy i bezpieczny odbiór paczek, także w czasie Państwa nieobecności. Jeżeli dzwoni kurier z paczką, na smartfonie odbiorcy za pomocą Siedle App pokazywane jest wywołanie od drzwi. Widzi on kuriera, może z nim rozmawiać i odblokować skrzynkę na przesyłki. Skrzynka na przesyłki Siedle jest projektowana na życzenie klienta i wykonywana w serii Steel-Manufaktura. Należy do tego osobiste, indywidualne doradztwo.

Odbiorca widzi obraz wideo kuriera i swojej przesyłki na iPhone lub na iPad’zie. Może z nim porozmawiać i zdecydować, czy chce z daleka otworzyć skrzynkę jednym naciśnięciem palca.

Kamera pokazuje, czy kurier rzeczywiście wstawia przesyłkę i ponownie zamyka drzwi. Skrzynkę można także odryglowywać z daleka kolejno kilka razy. Przechowuje ona przesyłki bezpiecznie i są one chronione.

Wymagania systemowe: Siedle Access i Siedle App


Otwieranie skrzynki bez kluczyka

Na życzenie skrzynka na przesyłki może otwierać się także za pomocą odcisku linii papilarnych lub kodu liczbowego. Odpada szperanie i szukanie właściwego klucza. Dzięki integracji systemowej otwieranie bez klucza działa także w przypadku drzwi do domu i skrzynki na listy.

Wymagania systemowe: Czytnik linii papilarnych i/lub kodowany zamek, ewentualnie skrzynka na listy z elektronicznym otwieraniem.

Jako komponent linii designerskiej Siedle Steel skrzynka na przesyłki wtapia się w system komunikacji. Można ją skonfigurować i wykonać indywidualnie zgodnie z życzeniem Klienta.

Przy tym można ją połączyć na przykład ze skrzynką na listy, kontrolą dostępu, oświetleniem lub napisami – jako kompletny system w jednej obudowie lub także w różnych miejscach montażu, które pasują do otoczenia budowlanego.


pixel