Linie papilarne

Kontrola dostępu w systemie Siedle Steel i Siedle Vario - zwiększ bezpieczeństwo Twoich najbliższych.

Możliwości zastąpienia tradycyjnego klucza do drzwi jest wiele: linie papilarne, kod cyfrowy, karta bądź zastosowanie przekaźnika radiowego. Wymienione rozwiązania występują w ramach systemów komunikacji Siedle Steel oraz Siedle Vario.

Linie papilarne

Gwarantowane zabezpieczenie przez stratą, zawieruszeniem, kradzieżą lub podrobieniem: Przy użyciu palca jako klucza do drzwi frontowych. Siedle Fingerprint zapewnia wygodę i bezpieczeństwo biometrycznej identyfikacji przy każdych drzwiach frontowych.

Firma Siedle używa najbardziej bezpieczną dostępną technikę: Czujnik ciepła linii papilarnych z żywym rozpoznaniem, Ponieważ nie następuje dotyk palcem, lecz palec jest przesuwany nad czujnikiem, nie pozostawia żadnych możliwych do wykorzystania śladów. Jednocześnie, czujnik jest stale czyszczony podczas używania. Siedle Fingerprint można używać bez ograniczeń na zewnątrz budynku.


SIEDLE STEELW systemie Siedle Steel, czytnik linii papilarnych jest częścią poziomu zamontowania i wystaje do przodu przez wycięcia w przednim panelu sterowania. Oba poziomy można zróżnicować w kategoriach materiału i wykończenia powierzchni. Razem stwarzają szerokie możliwości w zakresie wzornictwa.

Na zewnątrz przy wejściu lub wewnątrz, przed szczególnie chronionymi miejscami: Wolnostojący system kontroli dostępu można ustawić według uznania, również przed podłożami trudnymi w obróbce takimi jak marmur lub płyta szklana.

Słupek komunikacyjny: Poziom obsługowy z anodyzowanego aluminium, poziom zamocowania ze stali nierdzewnej wykończony farbą w rzucającym się w oczy kolorze pomarańczowym.

Czytnik linii papilarnych może zrobić coś więcej niż tylko otworzyć drzwi. Ponieważ linie papilarne na każdym palcu są inne, różnym funkcjom można przyporządkować kilka linii papilarnych. Na przykład palec wskazujący można użyć do otwierania drzwi, palec środkowy do włączania oświetlenia a kciuk do otwierania garażu. Palec serdeczny można użyć do otwierania drzwi i jednocześnie do włączania cichego alarmu - w przypadku usiłowania przez intruza dostania się siłą do wnętrza budynku.

W przedstawionym przykładzie - możliwość otwierania skrzynek na listy.


SIEDLE VARIOJako część systemu Vario, czytnik linii papilarnych jest modelem funkcyjnym, który można ustawić według uznania w systemie i połączyć z innymi modułami.

Zintegrowanie kontroli dostępu w systemie komunikacji zewnętrznej eliminuje potrzebę dodatkowych instalacji przy wejściu, mogących mieć wady natury estetycznej i funkcjonalnej. W przypadku najgorszej sytuacji, gdy bezpośrednie połączenie jest doprowadzone do otwierania drzwi, indywidualne instalacje mogą rzeczywiscie stwarzać ryzyko dla bezpieczeństwa.

Jednak, jako część stacji zewnętrznej, kontrola dostępu powoduje wykorzystanie całej instalacji, włączając w to zasilacz. Połączenie z otwieraniem drzwi jest ustanowione w zabezpieczonej przestrzeni wewnętrznej i ogólnie mówiąc, w skrzynce rozdzielczej.

Stacja zewnętrzna z kamerą wideo, urządzeniem domofonowym, przyciskiem wywoływania i czytnikiem linii papilarnych.

Praktyczny, zwracający uwagę i optymalnie ergonomiczny: wolnostojący słupek zawiera czytnik linii papilarnych w odpowiednim miejscu, bez montażu na ścianie - na przykład z przodu szklanych ścian działowych. Oświetlenie punktowe LED emituje światło o odpowiednim natężeniu i wyraźnie wskazuje drogę. Systemy kontroli dostępu można używać bez żadnych dodatkowych urządzeń komunikacyjnych dla kontroli dostępu do miejsca takich jak działy przetwarzania lub archiwum.

pixel