Interfejsy

Dlaczego nie odebrać wywołania od drzwi za pomocą telefonu, telefonu komórkowego lub na komputerze? Interfejsy tworzą przejścia do instalacji telefonicznej, do sieci IP lub inteligentnego domu.


SMART GATEWAY 2.0Zeskanuj kod QR, gotowe! Dzięki nowemu oprogramowaniu firmowemu instalacja Siedle App jest dziecinnie prosta. Odpadają skomplikowane i kluczowe dla bezpieczeństwa konfiguracje sieciowe. Na filmie widzą Państwo, jak proste jest uruchomienie aplikacji Siedle App dzięki nowemu oprogramowaniu firmowemu.

Bramy Smart Gateway (SG 150) i Smart Gateway Professional (SG 650) są już dostępne z całkowicie wymienionym na nowe oprogramowaniem firmowym, które zostało kompletnie przestawione na technologię internetową.

Tym samym można szybko i prosto spełnić marzenie o mobilnej komunikacji domofonowej przez smartfon: Dzięki nowemu oprogramowaniu firmowemu uruchomienie aplikacji Siedle App dla iOS i Android następuje w ciągu kilku sekund – zupełnie bez wiedzy specjalistycznej.

I tak to działa: Po instalacji i konfiguracji bramy Smart Gateways na pulpicie administratora zostaje wygenerowany kod QR. Poprzez zeskanowanie tego kodu bramy Smart Gateway i mobilne urządzenie końcowe łączą się automatycznie. I tak w oka mgnieniu smartfon staje się mobilną stacją wewnętrzną instalacji domofonowej.

Nowa aplikacja Siedle App dla iOS (od iOS 11.4) i dla Android (od Android 7) bazuje na połączeniu z serwerem Siedle z lokalizacją w Niemczech (zgodnie z ISO 27001). Komunikacja jest zakodowana – zarówno pomiędzy bramą Smart Gateway i serwerem Siedle jak i pomiędzy serwerem Siedle i Siedle App. Tym samym na serwerze Siedle nie ma zasadniczo żadnych danych osobowych, które mogłyby wykorzystać osoby nieuprawnione.


TELEFON STACJONARNYTelefon jest przekształcony w zewnętrzną stację komunikacyjną wywoływania. Bez względu na linię napowietrzną, bezprzewodową lub komórkową, Siedle DoorCom łączy drzwi z telekomunikacją.


TELEWIZJA I WIDEOBezpośrednio przy przyciśnięciu przycisku dzwonka przy drzwiach wejściowych, na ekranie TV automatycznie się ukazuje osoba znajdującą się przed wejściem; Obraz sprzed drzwi wejściowych, w zależności od urządzenia, jest wyświetlany na całym ekranie lub w postaci okienka wyświetlanego wraz z oglądanym programem (PIP). Komunikacja i funkcja otwierania drzwi są realizowane przez stację zewnętrzną domofonu lub poprzez telefon publicznej sieci telefonicznej, przyłączony przez interfejs DoorCom.

Jest jeszcze jeden dodatkowy interfejs zamontowany za wejściem odbiornika TV użytkownika, znany jako demodulator wideo magistrali (BVD). Jest on zainstalowany w szafce połączeniowej, gdzie demoduluje sygnał wideo z przesyłania danych systemu Siedle. Demodulator wideo magistrali doprowadza neutralny sygnał w formacie FBAS, używany w wielu różnych systemach wideo. Wprowadzenie jako kanału TV jest w rezultacie jedną z możliwości zastosowań, lecz nie jedyną. Na przykład, obrazy z kamer Siedle mogą być również doprowadzane do wszystkich typów systemów nadzorujących i monitorów wideo.

pixel