Głośniki przydrzwiowe

Coraz bardziej popularny: Głośnik przydrzwiowy Plus.

Do domofonów w otoczeniu z dużą emisją hałasu firma Siedle oferuje szczególnie mocny głośnik z ulepszoną elektroniką: to umożliwia wspaniałą jakość odsłuchu i głosu także w trudnych warunkach.

Jako jeden z modułów funkcji serii modułowej Vario, światło punktowe można umieścić dowolnie. Takie skierowane światło jest idealne np. dla oświetlenia numerów domów, zamków kodowanych lub włączników obsługiwanych kluczem.

Wzmacniacz audio zwiększa głośność dźwięku o 7 do 8 dB, co odpowiada podwojeniu ciśnienia akustycznego w porównaniu z (nadzwyczaj dobrym) standardem Siedle. Mowa zachowuje jej naturalne brzmienie i jest wyraźna i mocna. Uciążliwe szumy w tle są bardzo efektywnie odfiltrowywane.

Głośnik przydrzwiowy Plus rozszerza paletę seryjnych produktów systemowych i jest dostępny do magistrali danych In-Home i do Siedle Access – i to we wszystkich trzech liniach designerskich: Vario, Classic i Steel.

Ten głośnik przydrzwiowy jako produkt systemowy Siedle jak zwykle montuje się prosto. Możliwe jest także przezbrojenie istniejących zewnętrznych stacji domofonowych.

Nowy głośnik przydrzwiowy Plus umożliwia także zintegrowanie w magistrali In-Home wskaźnika stanu Siedle, który zgodnie z normą DIN 18040 sygnalizuje wizualnie i akustycznie, jaka funkcja jest właśnie aktywna.

pixel