Systemy telefonów wewnętrznych

Należy spojrzeć na obraz z kamery, podnieść słuchawkę, mówić, otworzyć drzwi i odłożyć słuchawkę: nic prostszego. Prostota ma zalety: w kategoriach intuicyjnej obsługi. W kategoriach technicznych nie wymaga skomplikowanych elektronicznych elementów kontrolnych dla utworzenia łącza audio. W kategoriach ceny - telefony ze słuchawką są tańsze od ich głośnomówiących odpowiedników.


Różne modele do wyboruWersja Standard

Standardowy model wideofonu jest obsługiwany intuicyjnie i prosto. Do regulacji obrazu na świetnym 3,5-calowym kolorowym ekranie służą dwa pokrętła regulacyjne do nasycania kolorów i jasności. Monitor włącza się automatycznie przy każdym sygnale dzwonka, poza tym w każdej chwili można ręcznie włączyć obraz z kamery.

Wersja Comfort

Model Comfort różni się od modelu Standard wbudowaną pamięcią obrazów, programowanymi przyciskami funkcyjnymi i czteroramiennym elementem sterującym. Umożliwia on szeroki zakres funkcji - wyświetlanych jednak tylko wtedy, gdy są one potrzebne. Obsługa za pomocą menu na ekranie jest zdumiewająco prosta.

Wersja biurkowa

Wszystkie stacje wewnętrzne firmy Siedle dostępne są również w wersji biurkowej jako alternatywa dla wersji montowanej na ścianie. Podpórka z kablem łączącym ustawia tego typu telefony pod kątem 65 stopni, gwarantującym optymalną widoczność wyświetlacza.

pixel