Siedle Steel

Ekskluzywny system Siedle Steel jest znany z jego wyraźnego kształtu i eleganckiej stylistyki. Jego charakterystycznymi cechami są: niewidzialne zamocowanie, całkowicie gładkie powierzchnie z litego metalu i znakomita dokładność każdej krawędzi i wycięcia. Systemy Steel są indywidualnie projektowane i konfigurowane jako niepowtarzalne jednostki. Ich funkcjonalność jest zróżnicowana tak jak ich wzornictwo.


PRZYKŁADY KONFIGURACJIJako część poziomu montażowego, kamera działa poprzez wycięcie na litym poziomie obsługi. Kamera jest regulowana dla umożliwienia różnych pozycji zamocowania.

Stacja zewnętrzna z kolorową kamerą, urządzeniem głosowym i litym wygrawerowanym przyciskiem wywoływania. Poziom obsługi: polerowany mosiądz, poziom montażowy: wykończenie w kolorze niebieskiej miki rudy żelaza.

Ta sama stacja zewnętrzna w różnym wzornictwie.

Poziom obsługi: chromowana stal nierdzewna. Poziom zamontowania: wykończenie farbą w kolorze rudy żelaza mikowego antracytu.

Rozszerzenie funkcjonalne dla zawarcia litego numeru domu i cyfrowego wyświetlacza wywołań, przedstawiającego alfabetyczny wykaz lokatorów. Wyświetlacz wywołań eliminuje potrzebę zainstalowania długich rzędów przycisków dzwonków w dużych kompleksach mieszkalnych.

Wolnostojące słupki posiadają wszystkie funkcje zainstalowane na ergonomicznie optymalnej wysokości: czujnik ruchu funkcjonuje na górze jako "strażnik", kamera zwrócona jest na twarze gości, światło punktowe oświetla zespół przycisków zamka kodowanego i przycisk wywoływania, oba umieszczone na wysokości koniuszka palca.

pixel