Siedle Compact

Dobry design powinien być dostępny dla każdego. Dlatego teraz Siedle Compact jest nową linią designerską: Komunikacja domofonowa z płytą czołową ze stali szlachetnej i sprawdzoną techniką za uczciwą cenę. Nowa linia designerska Siedle Compact jest dostępna w wersji podtynkowej i natynkowej.

Wysoka jakość, oszczędność miejsca i korzystna cena: Siedle Compact ułatwia jak nigdy dotąd, dostęp do świata Siedle. Nowa linia wzornicza w wykonaniu ze stali szlachetnej oferuje wszystkie istotne funkcje i jest dostępna w wariantach do montażu natynkowego i podtynkowego.

W przypadku stacji wewnętrznej do dyspozycji jest pełny asortyment Siedle In-Home-Bus – włącznie z mobilną aplikacją Siedle (dla zapewniania połączenia z aplikacją mobilną konieczny jest Smart Gateway).

WERSJE DO WYBORU - SIEDLE COMPACTWersja natynkowa

Montaż natynkowy jest rozwiązaniem do wyboru, jeżeli nie są możliwe lub pożądane ingerencje o dużej powierzchni w ścianę, czy to ze względu na ochronę zabytków, z powodu specjalnego materiału lub żeby izolowana powłoka budynku pozostała nienaruszona.

 • Prosty i szybki montaż natynkowy
 • Znane i sprawdzone produkty systemowe
 • Przyciski podświetlane LED
 • Do 1 - 4 mieszkań (audio) lub 1 - 2 (wideo)
 • Automatyczne uruchomienie, bez użycia narzędzi i przy małych nakładach
 • Idealne do renowacji i modernizacji

Zestawy ze stacjami głośnomówiącymi linii designerskiej Siedle Basic w technice magistrali In-Home. Kto nie jest zdany na elastyczną rozszerzalność i preferuje klasyczny telefon wewnętrzny ze słuchawką, może wybrać zestaw Audio Compact z Techniką 1+n.

Model do wejścia Siedle Compact posiada nową powierzchnię z litej stali szlachetnej – i jest dostępny pojedynczo i w zestawie. Sprawdzona technika pozostaje bez zmian, szczotkowana stal szlachetna jest standardem dla wszystkich frontów.

Odpowiednio do nowego wyglądu zmienia się odcień obudowy na szary umbra.

Dla wszystkich przypadków, w których liczy się korzystna cena: do własnego domu, ale także do wejść na piętro lub wejść bocznych. Jako alternatywa dla zestawów ze swobodą wyboru stacji wewnętrznej z całego asortymentu Siedle.

Niedrogie, kompaktowe wejście do klasy jakości Siedle: Funkcjonalnie ograniczone do tego co najistotniejsze, ale bez kompromisów w technice, jakości i wzornictwie.


Wersja Podtynkowa

Linia Siedle Compact jest aktualnie dostępna także do montażu podtynkowego. Niedrogie wejście do komunikacji domofonowej z firmą Siedle jest tym samym znacznie bardziej elastyczne. Zewnętrzna stacja domofonowa z solidną powierzchnią ze stali szlachetnej jest wyposażona w sprawdzone rozwiązania techniki magistrali In-Home i daje się prosto zamontować.

Jako urządzenie magistrali In-Home ta stacja Compact jest częścią najbogatszego wielowariantowego systemu instalacyjnego z niemal nieskończonymi możliwościami. Można ją połączyć ze wszystkimi stacjami wewnętrznymi Siedle oraz innymi zewnętrznymi stacjami domofonowymi wszystkich linii designerskich firmy Siedle.

Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje, którymi wyróżniają się już modele natynkowe. Siedle Compact do montażu podtynkowego jest dostarczana jako kompletna stacja z obudową. Jednostkę funkcjonalną montuje się łatwo i szybko za pomocą śrub z łbem wpuszczanym; nie są potrzebne specjalne narzędzia.


ZALETY SIEDLE COMPACT • wysokojakościowy front ze stali szlachetnej*
 • najważniejsze funkcje na małej przestrzeni
 • produkty systemowe bazujące na sprawdzonej technice, ze wszystkimi możliwościami In-Home-Bus
 • dostosowane do aplikacji mobilnej Siedle
 • do wyboru w wariantach natynkowym i podtynkowym
 • wariant natynkowy jako idealne rozwiązanie na potrzeby renowacji i modernizacji
 • automatyczne uruchomienie, mniej pracochłonny montaż bez użycia narzędzi
 • wideo: 1 i 2 przyciski
 • wariant natynkowy dostępny także jako zestaw
 • * Biała obudowa dostępna już tylko w ramach wymiany istniejącego wyposażenia.

KAMERY W SIEDLE COMPACT


Kamerę zoptymalizowaną dla Siedle Compact cechują znacznie polepszone parametry techniczne. Nowy moduł kamery w technologii CMOS i automatyczne przełączanie w trybie dzień/noc zapewniają także w ciemności i przy trudnych warunkach oświetlenia optymalny obraz. Lepsza jakość obrazu i barw dzięki wyższej rozdzielczości (550 linii TV). Doskonały naturalny obraz. Rozszerzony zakres przestawiania mechanicznego 30° (w poziomie i pionie). Kąt widzenia ok. 65°/50° (w poziomie i pionie). Zintegrowane oświetlenie LED. Dwustopniowa układ ogrzewania (ochrona przed skraplaniem wilgoci). Automatyczne przełączanie dzień/noc.


Czy jest to podłączenie do Smart Home lub mobilnej komunikacji z aplikacją Siedle App, czy w sieci WLAN lub w mobilnej telefonii komórkowej: Już to urządzenie na początek Siedle Compact w połączeniu z bramami Smart Gateways zapewnia całą różnorodność nowoczesnej komunikacji domofonowej i systemów komunikacyjnych w budynkach.

pixel