Siedle Classic

Metalowe fronty Siedle Classic mają grubość dwóch milimetrów i są wykonane z litej stali nierdzewnej, aluminium lub mosiądzu.

Oczywiście mogą być także wykończone w kolorze jak na zdjęciu po prawej.


GŁÓWNE CECHY SIEDLE CLASSICKażda stacja zewnętrzna Classic posiada funkcje wywoływania, słyszenia i mowy. Wersja wideo posiada ponadto funkcję wizji i nadzoru. Kolorowa kamera wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźne zdjęcia obszaru wejścia. Łączy dużą powierzchnię widzenia z optymalną jakością obrazu, bez względu na warunki oświetlenia. Automatyczne przełączania dzień/noc i zintegrowany system oświetlenia w podczerwieni zapewniają, że nikt znajdujący się przed wejściem nie pozostanie niewidoczny.

Stacje wideo mogą być opcjonalnie wyposażone w elektromagnetyczne zabezpieczenie przed kradzieżą.

Ukryty pod elegancką powierzchnią pracuje najnowocześniejszy techniczny system komunikacji Siedle. Przyciski albo są podświetlone trwałymi i energooszczędnymi lampami LED lub są grawerowane. We wszystkich wariantach można je wymieniać od przodu. Kontrola dostępu, przykładowo czytnik linii papilarnych, jest częścią całego spektrum funkcji, które można zestawiać w instalacjach Classic. Należy do nich także elektromagnetyczne zabezpieczenie przed kradzieżą, które chroni te instalacje najwyższej jakości przed nieuprawnionym dostępem.

Seria Siedle Classic jest dostępna jako standard do montażu podtynkowego do montażu na równo w jednej płaszczyźnie i ma szerokość 171 milimetrów. W standardowej wersji stacja zewnętrzna wideo może posiadać maksymalnie cztery przyciski. Na zamówienie można zwiększać wymiary o stałe odległości w określonej siatce, aby zainstalować dodatkowe przyciski, zintegrować dodatkowe funkcje lub uzyskać inne wymiary.

pixel