Siedle Classic

Siedle Classic to nowoczesna interpretacja klasycznego panelu wejściowego: metalowa płyta frontowa z kratką głośnika i przyciskami, wykonana według najnowszych standardów w zakresie wzornictwa, techniki, materiału i wykończenia. Metalowy front Siedle Classic ma grubość dwóch milimetrów i jest wykonany z masywnej stali szlachetnej, aluminium lub mosiądzu.

Za elegancką powierzchnią, działa najnowocześniejszy system komunikacji firmy Siedle. Przyciski są podświetlone przez trwałe, energooszczędne LED, tabliczki z nazwiskami można wymienić z przodu, bez demontowania urządzenia. Standardowo, stacja zewnętrzna audio posiada szerokość 170 mm i może pomieścić osiem przycisków. Stałe wymiary kratki można zwiększyć w postaci niestandardowej wersji.

Modernizacja

Dla zastąpienia popularnej i szeroko rozpowszechnionej serii Siedle TL 111 głośnika przy drzwiach wejściowych, została opracowana specjalna wersja. Przy wymianie, można wykorzystać i dalej używać istniejącą obudowę zamontowaną w jednej płaszczyźnie z otaczającą powierzchnią i kable, tworząc w ten sposób modernizację dziecinną zabawą.

pixel