Powierzchniowe LED

Oświetlenie powierzchniowe jest doskonałym oświetleniem nazw i logo firm oraz innych napisów, przyciągając jednocześnie uwagę własnym innowacyjnym wzornictwem.

SIEDLE VARIO

Płaski półprzezroczysty pasek 12 milimetrowy, wykonany z odpornego białego plastiku przepuszcza światło LED. Z przodu, poszczególne LED są widoczne nie powodując oślepienia.

Oświetlenie powierzchniowe jest dostępne w dwóch szerokościach (30 i 40 cm) i jest połączone standardowo ze znakiem informacyjnym, służącym jednocześnie jako zamocowanie. Wielkość znaku jest różna. Większe szerokości można osiągnąć przez zainstalowanie obok siebie indywidualnego oświetlenia.

SIEDLE STEEL

Przy używaniu w środowisku systemu Siedle Steel, oświetlenie powierzchniowe posiada pokrywę ze stali nierdzewnej; Oświetlenie jest dostępne w dwóch długościach i może być zamontowane obok siebie w rzędach.

Oświetlenie powierzchniowe stalowych powierzchni posiada pokrywę ze stali nierdzewnej, z jej oryginalną powierzchnią lub wykończoną farbą. Dostępne jest w dwóch długościach (238 i 378 mm). Obok siebie ich długość odpowiada szerokości odpowiednio, dwóch lub trzech zespołów funkcjonalnych. Większe szerokości są tworzone przez zamontowanie obok siebie kilku świateł.

pixel